Twoja ocena: 4.8
Ocena: 4.3 - 18 głosów

Kod rabatowy i kupony WALMART

Poniżej znajdziesz 11 ważnych kodów kuponów i promocji, które będą obowiązywać w WALMART w czerwcu 2024 r.

Walmart to jedno z największych centrów handlowych online na świecie, które z powodzeniem może korzystać z jednego z tych kodów rabatowych za niską cenę. Walmart to świetne centrum handlowe online, z produktami posortowanymi w kategorie: Elektronika i filmy biurowe, Muzyka i książki, Dom, Meble, Sprzęt AGD, Majsterkowanie i patio, Odzież, Buty i biżuteria, Niemowlęta i małe dzieci, Zabawki i gry wideo, Jedzenie , Gospodarstwo domowe i zwierzęta domowe, apteka, zdrowie i uroda, sport, fitness i turystyka, samochody i opony, zdjęcia, prezenty, spersonalizowany sklep, szycie, rękodzieło i artykuły imprezowe. Są to główne kategorie, w których kupony Walmart z powodzeniem działają, aby uzyskać zniżkę.

Produkty sprzedawane w tym sklepie są dostarczane głównie w USA (istnieją również fizyczne sklepy detaliczne Walmart), ale kupujący online mogą korzystać z dostawy międzynarodowej, chyba że strony internetowe Walmart korzystają. Dedykowany dla następujących krajów i regionów: Argentyna, Brazylia, Kanada, Ameryka Środkowa, Chile, Chiny, Japonia, Meksyk, Portoryko i Wielka Brytania. Kod kuponu Walmart można wykorzystać osobno dla każdego sklepu.

Polityka zwrotów produktów wynosi 90 dni od daty zakupu online i nie ma na nią wpływu, jeśli zostanie wykorzystana lub nie będzie miała kodu rabatowego Walmart. Ponadto w tym sklepie można wykorzystać kupon Walmart i produkty, które są już niskie w innych ofertach Walmart.

...Czytaj więcej