Twoja ocena: 4.8
Ocena: 4.8 - 6 głosów

porzellantreff.de Kod rabatowy i kupony

Poniżej znajdziesz 8 ważnych kodów kuponów i promocji, które będą obowiązywać na porzellantreff.de w czerwcu 2024 r.

Porzellantreff.de to sklep internetowy z porcelaną, szkłem, ceramiką stołową i sztućcami z Niemiec z czołowymi europejskimi markami, takimi jak Villeroy & Boch, Rosenthal, Rosenthal Versace, Wedgwood i Le Creuset. Dla każdej marki porcelany możesz skorzystać z jednego z naszych Kuponów Porzellantreff z poniższej listy.

Doświadczenie tego sklepu ma ponad 15 lat, co oznacza, że ​​sprzedał artykuły ceramiczne w Niemczech i na całym świecie ponad pół milionowi kupujących. Ponieważ są to jedne z największych sklepów garncarskich, przy korzystaniu z kuponu rabatowego porzellantreff.de ceny są średnio o 20% niższe.

Wyroby ceramiczne, porcelanowe, szklane, ceramiczne zastawy stołowe i sztućce dostarczane są na całym świecie kurierem bezpośrednio z Niemiec. Aby zapewnić lepszą komunikację z klientami, zarówno strona sklepu internetowego, jak i wsparcie online są w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Kupon porzellantreff.de może być wykorzystany na dowolny ze 125,000 XNUMX produktów na stałe. Zakupy online można opłacić kartą kredytową lub debetową, VISA, Mastercard, Maestro lub JCB przelewem bankowym lub PayPal.

...Czytaj więcej