Twoja ocena: 5.0
Ocena: 4.7 - 6 głosów

Kod rabatowy i kupony IHG

Poniżej znajdziesz 8 ważnych kodów kuponów i promocji, które będą obowiązywać w IHG w czerwcu 2024 r.

IHG jest jedną z czołowych firm hotelarskich na świecie, obecną w prawie 100 krajach. IHG oferuje szeroką gamę produktów hotelowych w rozsądnej cenie. IHG jest kochane przez miliony konsumentów na całym świecie, ponieważ naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. Kod kuponu IHG znajduje się poniżej i jest bardzo popularny.

Jeśli szukasz okazji do podróży, możesz zaoszczędzić nawet 20%, rezerwując pobyt z wyprzedzeniem. Mówiąc inaczej, prawie wszystkie dostępne oferty IHG zobaczysz dokładnie na tym samym przystanku. Dzięki hotelom IHG na całym świecie możesz zarezerwować pobyt w kilku największych na świecie ośrodkach biznesowych i kulturalnych, a dzięki wyborowi marek w różnych przedziałach cenowych nie musisz rozbijać banku, aby się w nich zatrzymać. Każdy hotel oferuje różne poziomy wykupu, dzięki czemu możesz naprawdę zoptymalizować swoje nagrody. Możesz także wybrać hotele przyjazne zwierzętom. Cel grupy firm IHG był zawsze dostosowywany do dostarczania swoim klientom luksusu i prawdziwej gościnności. Po prostu, istnieje mnóstwo zaufanych nazw do wyboru, a nie wspomnieliśmy jeszcze o wielu mniej znanych markach. Wybór idealnej marki IHG to pierwszy krok do znalezienia idealnego pobytu, ale nie tylko przestrzegaj nazwiska, które znasz.

Dzięki kuponom hotelowym IHG możesz zamknąć niesamowity pakiet wakacyjny, a jeśli zarezerwujesz wcześniej, na pewno zaoszczędzisz więcej. Zwykle na stronie kasy znajduje się małe pole przypominające o wprowadzeniu kodu promocyjnego. Przedmiot musi być nieuszkodzony. Kod promocyjny IHG jest kodowany specjalnie dla przedmiotów, które mogą być objęte promocją. Ponieważ możesz zastosować kod promocyjny IHG i otrzymać zniżkę naliczaną automatycznie podczas pierwszego przejazdu w USA, Twoje punkty IHG Rewards Club pochodzą z kuponu, który należy zastosować na koncie za pośrednictwem strony IHG.

...Czytaj więcej